23. 11. 2010 | Srvena Zvezda Belqrad | 2-3 (19-25, 25-19, 25-19, 23-25, 10-15) | Vakıfbank Günəş İstanbul(Türkiyə) | 25. 11. 2010 | Muşinianka Fakro (Polşa) | 2-3 ((25-10, 25-16, 22-25, 17-25, 7-15) | Zareçye (Rusiya) | 01.12.2010 | Zareçye (Rusiya) | 3-1 (26-24, 25-22, 16-25, 25-12) | Srvena Zvezda (Serbiya) | 01.12.2010 | Vakıfbank Günəş İstanbul(Türkiyə) | 3-1 (25-16, 22-25, 25-14, 26-24) | Muşinianka Fakro (Polşa) | 07.12.2010 | Srvena Zvezda (Serbiya) | 1-3 (25-10, 25-16, 22-25, 17-25, 7-15) | Muşinianka Fakro (Polşa) | 08.12.2010 | Vakıfbank Günəş İstanbul(Türkiyə) | 3-0 (28-26 25-18 25-9) | Zareçye (Rusiya) | 15.12.2010 | Zareçye (Rusiya) | 2-3 (25-23, 18-25, 18-25, 25-22, 8-15) | Vakıfbank Günəş İstanbul(Türkiyə) | 16.12.2010 | Muşinianka Fakro (Polşa) | 3-1 (25-20, 25-21, 23-25, 25-14) | Srvena Zvezda (Serbiya) | 04.01.2011 | Srvena Zvezda (Serbiya) | 2-3 (25-23, 16-25, 11-25, 25-18, 11-15) | Zareçye (Rusiya) | 06.01.2011 | Muşinianka Fakro (Polşa) | 1-3 (25-23, 20-25, 14-25, 14-25) | Vakıfbank Günəş İstanbul(Türkiyə) | 11.01.2011 | Vakıfbank Günəş İstanbul(Türkiyə) | 3-0 (25-8, 25-15, 25-16) | Srvena Zvezda (Serbiya) | 11.01.2011 | Zareçye (Rusiya) | 2-3 (25-19, 25-18, 14-25, 27-29, 11-15) | Muşinianka Fakro (Polşa) |
- 25 noyabr 2010 – 11 yanvar 2011
25.11.2010 | Dinamo (Moskva, Rusiya) | 3-0 (25:15, 25:15, 25:16) | Zok Split-1700 (Xorvatiya) | 25.11.2010 | Fənərbaxça (Türkiyə) | 3-0 (26-24, 25-23, 25-18) | Volley Berqamo (İtaliya) | 30.11.2010 | Zok Split-1700 (Xorvatiya) | 0-3 (16:25, 15:25, 13:25) | Fənərbaxça (Türkiyə) | 02.12.2010 | Volley Berqamo (İtaliya) | 1-3 (17:25, 28:26, 17:25, 22:25) | Dinamo (Moskva, Rusiya) | 07.12.2010 | Zok Split-1700 (Xorvatiya) | 1-3 (26:24, 18:25, 11:25, 21:25) | Volley Berqamo (İtaliya) | 08.12.2010 | Dinamo (Moskva, Rusiya) | 3-0 (25–16,25–21,25–17) | Fənərbaxça (Türkiyə) | 13.12.2010 | Fənərbaxça (Türkiyə) | 3-0 (25–14,25–15,25–15) | Dinamo (Moskva, Rusiya) | 13.12.2010 | Volley Berqamo (İtaliya) | 3-0 (25–14,25–18,25–13) | Zok Split-1700 (Xorvatiya) | 06.01.2011 | Fənərbaxça (Türkiyə) | 3-0 (25–10,25–11,25–13) | Zok Split-1700 (Xorvatiya) | 06.01.2011 | Dinamo (Moskva, Rusiya) | 3-0 (25–22,25–18,25–16) | Volley Berqamo (İtaliya) | 11.01.2011 | Volley Berqamo (İtaliya) | 0-3 (13–25,23–25,19–25) | Fənərbaxça (Türkiyə) | 11.01.2011 | Zok Split-1700 (Xorvatiya) | 0-3 (7–25,12–25,11–25) | Dinamo (Moskva, Rusiya) |
- 23 noyabr 2010 – 11 yanvar 2011
23.11.2010 | ASPTT Miluza (Fransa) | 3-0 (25-18,25-21,25-18) | Aquera (İspaniya) | 24.11.2010 | Eczaçıbaşı (Türkiyə) | 3-1 (22-25,25,20,25-9,25-19) | Volero (İsveçrə) | 01.12.2010 | Aquera (İspaniya) | 1-3 (17-25,25-22,17-25,20-25) | Eczaçıbaşı (Türkiyə) | 01.12.2010 | Volero (İsveçrə) | 3-1 (25-16,16-25,25-15,25-19) | ASPTT Miluza (Fransa) | 08.12.2010 | Eczaçıbaşı (Türkiyə) | 3-0 (25-15,26-24,25-20) | ASPTT Miluza (Fransa) | 08.12.2010 | Volero (İsveçrə) | 3-1 (22:25,25:18,25:16,25:11) | Aquera (İspaniya) | 15.12.2010 | Aquera (İspaniya) | 0-3 (15-25,19-25,20-25) | Volero (İsveçrə) | 16.12.2010 | ASPTT Miluza (Fransa) | 0-3 (23-25,20-25,23-25) | Eczaçıbaşı (Türkiyə) | 04.01.2011 | ASPTT Miluza (Fransa) | 1-3 (18-25,23-25,25-18,19-25) | Volero (İsveçrə) | 06.01.2011 | Eczaçıbaşı (Türkiyə) | 3-0 (25-19,25-11,25-12) | Aquera (İspaniya) | 11.01.2011 | Aquera (İspaniya) | 0-3 (15-25,17-25,14-25) | ASPTT Miluza (Fransa) | 11.01.2011 | Volero (İsveçrə) | 3-2 (25-19,23-25,25-23,9-25,15-13) | Eczaçıbaşı (Türkiyə) |
- 23 noyabr 2010 – 11 yanvar 2011
23.11.2010 | Budovlani Lodz (Polşa) | 1-3 (19-25,17-25,25-16,15-25) | GSO Karnagi Villa (İtaliya) | 25.11.2010 | Modranska Prostejov (Çexiya) | 1-3 (22-25,24-26,25-21,16-25) | Kann (Fransa) | 30.11.2010 | Kann (Fransa) | 3-0 (25-12,25-22,26-24) | Budovlani Lodz (Polşa) | 30.11.2010 | GSO Karnagi Villa (İtaliya) | 3-0 (25-19,25-23,30-28) | Modranska Prostejov (Çexiya) | 09.12.2010 | Modranska Prostejov (Çexiya) | 3-0 (25-17,25-15,25-21) | Budovlani Lodz (Polşa) | 09.12.2010 | Kann (Fransa) | 3-2 (25-22,18-25,20-25,25-13,20-18) | GSO Karnagi Villa (İtaliya) | 14.12.2010 | Budovlani Lodz (Polşa) | 3-2 (16-25,20-25,29-27,28-26,15-11) | Modranska Prostejov (Çexiya) | 15.12.2010 | GSO Karnagi Villa (İtaliya) | 3-1 (15-25,25-18,25-18,25-21) | Kann (Fransa) | 04.01.2011 | Budovlani Lodz (Polşa) | 0-3 (18-25,22-25,16-25) | Kann (Fransa) | 05.01.2011 | Modranska Prostejov (Çexiya) | 3-0 (25-21,25-19,25-19) | GSO Karnagi Villa (İtaliya) | 11.01.2011 | Kann (Fransa) | 2-3 (25-13,22-25,21-25,25-17,13-15) | Modranska Prostejov (Çexiya) | 11.01.2011 | GSO Karnagi Villa (İtaliya) | 3-1 (18:25,25:19,25:15,25:21) | Budovlani Lodz (Polşa) |
- 24 noyabr 2010 – 11 yanvar 2011
24.11.2010 | Skavolini Pesaro (İtaliya) | 3-2 (23-25,25-22,25-20,19-25,15-12) | BKS Bielsko-Biala (Polşa) | 24.11.2010 | Dinamo (Buxarest, Rumıniya) | 0-3 (18-25,22-25,20-25) | Rabitə (Azərbaycan) | 30.11.2010 | BKS Bielsko-Biala (Polşa) | 3-2 (24-26,25-19,34-36,25-16,15-7) | Dinamo (Buxarest, Rumıniya) | 02.12.2010 | Rabitə (Azərbaycan) | 3-1 (25-19,25-23,23-25,25-21) | Skavolini Pesaro (İtaliya) | 08.12.2010 | Skavolini Pesaro (İtaliya) | 3-0 (25-22,25:19,25:15) | Dinamo (Buxarest, Rumıniya) | 09.12.2010 | BKS Bielsko-Biala (Polşa) | 3-2 (25-21,21:25,25:18,20:25,15:13) | Rabitə (Azərbaycan) | 14.12.2010 | Dinamo (Buxarest, Rumıniya) | 0-3 (12-25,20-25,21-25) | Skavolini Pesaro (İtaliya) | 16.12.2010 | Rabitə (Azərbaycan) | 3-0 (25-13,25:23,25:12) | BKS Bielsko-Biala (Polşa) | 05.01.2011 | Dinamo (Buxarest, Rumıniya) | 1-3 (16-25,21-25,27-25,19-25) | BKS Bielsko-Biala (Polşa) | 06.01.2011 | Skavolini Pesaro (İtaliya) | 3-2 (20-25,25-21,25-19,23-25,15-6) | Rabitə (Azərbaycan) | 11.01.2011 | Rabitə (Azərbaycan) | 3-0 (25-18,25-16,25-14) | Dinamo (Buxarest, Rumıniya) | 11.01.2011 | BKS Bielsko-Biala (Polşa) | 2-3 (25-21,12-25,21-25,25-21,11-15) | Skavolini Pesaro (İtaliya) |
Çempionlar Liqasının "dördlər finalı"nın keçiriləcəyi şəhərin adı müəyyənləşib. Avropanın ən mötəbər turnirinin həlledici oyunlarına ev sahibliyi etmək Türkiyənin İstanbul şəhərinə həvalə edilib.Avropa Voleybol Konfederasiyası (CEV) bunun üçün "Fənərbaxça" klubunu pley-off mərhələsindən azad edib. Həlledici görüşlərdə oynayacaq "sarı bülbüllər" isə bu mərhələdə Rusiyanın "Zariçye Odintsova" komandası ilə əvəzlənib 12 komandanın iştirak etdiyi Pley-Of mərhələsi redaktə- Birinci oyunlar
Tarix | Komandalar | Nəticə | Set | Cəmi hesab | Oyun müddəti | Tamaşaçı |
---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|
01.02.2011 | Kann (Fransa) – Eczaçıbaşı (Türkiyə) | 0-3 | 20:25 | 20:25 | 22:25 | | | 62 – 75 | 1s:18 | 3 000 | 01.02.2011 | BKS Bielsko-Biala (Polşa) – Vakıfbank (Türkiyə) | 1 – 3 | 18:25 | 25:22 | 18:25 | 21:25 | | 82 – 97 | 1s:38 | 1 300 | 03.02.2011 | Muşinianka Fakro (Polşa) – Karnagi Villa (İtaliya) | 3 – 2 | 25:16 | 26:24 | 23:25 | 21:25 | 16:14 | 111-104 | 2s:00 | 950 | 03.02.2011 | Modranska Prostejov (Çexiya) – Rabitə (Azərbaycan) | 3 – 2 | 19:25 | 25:22 | 25:19 | 23:25 | 21:19 | 113-110 | 2s:19 | 1 800 | 03.02.2011 | Zareçye (Rusiya) – Volero (İsveçrə) | 3 – 0 | 25:21 | 25:15 | 25:18 | | | 75-54 | 1s:08 | 1 500 | 03.02.2011 | Skavolini Pesaro (İtaliya) – Dinamo (Moskva, Rusiya) | 3 – 2 | 19:25 | 25:14 | 19:25 | 27:25 | 15:10 | 105-99 | 1s:53 | 1 800 |
- Cavab oyunları
Tarix | Komandalar | Nəticə | Set | Qızıl set | Cəmi hesab | Oyun müddəti | Tamaşaçı |
---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|
09.02.2011 | Eczaçıbaşı (Türkiyə) – Kann (Fransa) | 3-0 | 25:21 | 25:14 | 25:21 | | | | 75-56 | 1s:14 | 3730 | 10.02.2011 | Vakıfbank (Türkiyə) – BKS Bielsko-Biala (Polşa) | 3-1 | 22:25 | 25:20 | 25:21 | 25:18 | | | 97-84 | 1s:41 | 1717 | 09.02.2011 | Karnagi Villa (İtaliya) – Muşinianka Fakro (Polşa) | 3 – 2 | 25:23 | 18:25 | 25:19 | 8:25 | 17:15 | 11:15 | 93-107 | 2s:04 | 1250 | 10.02.2011 | Rabitə (Azərbaycan) – Modranska Prostejov (Çexiya) | 3-0 | 25:21 | 25:23 | 25:19 | | | 15:11 | 75-63 | 1s:14 | 2700 | 09.02.2011 | Volero (İsveçrə) – Zareçye (Rusiya) | 3 – 0 | 25:22 | 25:22 | 25:21 | | | 15:9 | 75-65 | 1s:21 | 1200 | 10.02.2011 | Dinamo (Moskva, Rusiya) – Skavolini Pesaro (İtaliya) | 2-3 | 17:25 | 25:19 | 28:26 | 12:25 | 8:15 | | 90-110 | 1s:46 | 1800 |
Qeyd: Oyunlarda bərabərlik olarsa (1 oyun qələbə – 1 oyun məğlubiyyət) oyunlarda qeydə alınan nəticələrdən asılı olmayaraq "Qızıl Set" oynanılır. Növbəti mərhələyə də "Qızıl Set"in qalibi çıxır. 6 komandanın iştirak etdiyi Pley-Of mərhələsi redaktəBirinci oyunlar Tarix | Komandalar | Nəticə | Set | Cəmi hesab | Oyun müddəti | Tamaşaçı |
---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|
24.02.2011 | Muşinianka Fakro (Polşa) – Rabitə (Azərbaycan) | 0-3 | 23:25 | 21:25 | 19:25 | | | 63-75 | 1s:17 | 1100 | 23.02.2011 | Volero (İsveçrə) – Skavolini Pesaro (İtaliya) | 1-3 | 27:25 | 20:25 | 20:25 | 20:25 | | 87 – 100 | 1s:45 | 1450 | 23.02.2011 | Eczaçıbaşı (Türkiyə) - Vakıfbank (Türkiyə) | 0-3 | 21:25 | 20:25 | 22:25 | | | 63-75 | 1s:15 | 4658 |
Cavab oyunları Tarix | Komandalar | Nəticə | Set | Cəmi hesab | Oyun müddəti | Tamaşaçı |
---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|
03.03.2011 | Rabitə (Azərbaycan) – Muşinianka Fakro (Polşa) | 3-0 | 25:20 | 25:19 | 25:19 | | | 75-58 | 1s:9 | 2700 | 03.03.2011 | Skavolini Pesaro (İtaliya) – Volero (İsveçrə) | 3-2 | 25:27 | 25:18 | 25:23 | 21:25 | 15:11 | 111-104 | 2s:7 | 1300 | 03.03.2011 | Vakıfbank (Türkiyə) – Eczaçıbaşı (Türkiyə) | 3-2 | 21:25 | 22:25 | 25:23 | 25:10 | 15:13 | 108-96 | 1s:55 | 5250 |
Qeyd: Oyunlarda bərabərlik olarsa (1 oyun qələbə – 1 oyun məğlubiyyət) oyunlarda qeydə alınan nəticələrdən asılı olmayaraq "Qızıl Set" oynanılır. Növbəti mərhələyə də "Qızıl Set"in qalibi çıxır.
Ev sahibliyi etmək Türkiyənin İstanbul şəhərinə həvalə edilib. Fənərbaxça (İstanbul) Tarix | Komandalar | Nəticə | Set | Cəmi hesab | Oyun müddəti | Tamaşaçı |
---|
1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
---|
19.03.2011 | Fənərbaxça (İstanbul Türkiyə) – Vakıfbank (Türkiyə) | 2-3 | 25:19 | 21:25 | 25:21 | 19:25 | 11:15 | 101-105 | 2s:5 | 6800 | 19.03.2011 | Rabitə (Azərbaycan) – Skavolini Pesaro (İtaliya) | 3-1 | 25:23 | 25:16 | 13:25 | 25:14 | | 88-78 | 1s:36 | 4000 | 20.03.2011 | Vakıfbank (Türkiyə) – Rabitə (Azərbaycan) | 3-0 | 25:13 | 25:20 | 25:18 | | | 75-51 | 1s:16 | 6.800 | 20.03.2011 | Fənərbaxça (Türkiyə) – Skavolini Pesaro (İtaliya) | 3-1 | 12:25 | 25:21 | 25:21 | 25:21 | | 87-88 | 1s:37 | 5.000 |
| Yarı-Final | | 1.ci yer | | | | | | | | | | | Fənərbaxça | 2 | | | Vakıfbank | 3 | | | | | | | | | | Vakıfbank | 3 | | | Rabitə | 0 | | | | | | | 3.cü yer | | | | | | Rabitə | 3 | | Fənərbaxça | 3 | | Skavolini Pesaro | 1 | | | Skavolini Pesaro | 1 |
Çempionlar Liqasının ən yaxşıları
|
|
|
|
|