Medaile | Jméno | Sport | Soutěž |
---|
Zlato | Asloum, BrahimBrahim Asloum | Box | Muži váha lehká muší do 49 kg |
Zlato | Estanguet, TonyTony Estanguet | Kanoistika | C1 slalom muži |
Zlato | Rousseau, FlorianFlorian Rousseau | Cyklistika | Muži keirin |
Zlato | Rousseau, FlorianFlorian Rousseau Laurent Gané Arnaud Tournant | Cyklistika | Družstvo mužů sprint |
Zlato | Ballangerová, FéliciaFélicia Ballangerová | Cyklistika | Ženy 500 m s pevným startem |
Ženy sprint |
Zlato | Martinez, MiguelMiguel Martinez | Cyklistika | Muži cross-country |
Zlato | Ferrari, Jean-NoëlJean-Noël Ferrari Brice Guyart Patrice Lhôtellier Lionel Plumenail | Šerm | Družstvo mužů fleret |
Zlato | Douillet, DavidDavid Douillet | Judo | Muži +100 kg |
Zlato | Vandenhendeová, SéverineSéverine Vandenhendeová | Judo | Ženy 63 kg |
Zlato | Dumoulin, FranckFranck Dumoulin | Sportovní střelba | Muži 10 metrů vzduchová pistole |
Zlato | Andrieux, MichelMichel Andrieux Jean-Christophe Rolland | Veslování | Muži dvojka bez kormidelníka |
Zlato | Bette, Jean-ChristopheJean-Christophe Bette Xavier Dorfman Yves Hocdé Laurent Porchier | Veslování | Muži čtyřka bez kormidelníka lehkých vah |
Stříbro | Jim Bilba Yann Bonato Makan Dioumassi Laurent Foirest Thierry Gadou Cyril Julian Crawford Palmer Antoine Rigaudeau Stéphane Risacher Laurent Sciarra Moustapha Sonko Frédéric Weis | Basketbal | Turnaj mužů |
Stříbro | Guibalová, BrigitteBrigitte Guibalová | Kanoistika | K1 slalom ženy |
Stříbro | Rousseau, FlorianFlorian Rousseau | Cyklistika | Muži sprint |
Stříbro | Clignet, MarionMarion Clignet | Cyklistika | Ženy stíhací závod |
Stříbro | Obry, HuguesHugues Obry | Šerm | Muži kord |
Stříbro | Di Martino, Jean-FrançoisJean-François Di Martino Hugues Obry Éric Srecki | Šerm | Družstvo mužů kord |
Stříbro | Gourdain, MathieuMathieu Gourdain | Šerm | Muži šavle |
Stříbro | Gourdain, MathieuMathieu Gourdain Julien Pillet Cédric Séguin Damien Touya | Šerm | Družstvo mužů šavle |
Stříbro | Poujade, ÉricÉric Poujade | Sportovní gymnastika | Muži kůň našíř |
Stříbro | Varonian, BenjaminBenjamin Varonian | Sportovní gymnastika | Muži hrazda |
Stříbro | Larbi Benboudaoud | Judo | Muži 66 kg |
Stříbro | Lebrunová, CélineCéline Lebrunová | Judo | Ženy 78 kg |
Stříbro | Racinet, DelphineDelphine Racinet | Sportovní střelba | Ženy trap |
Stříbro | Maracineanuová, RoxanaRoxana Maracineanuová | Plavání | Ženy 200 m znak |
Bronz | Thomas, JérômeJérôme Thomas | Box | Muži Váha muší do 51 kg |
Bronz | Bardetová, Anne-LiseAnne-Lise Bardetová | Kanoistika | K1 slalom ženy |
Bronz | Longová, JeannieJeannie Longová | Cyklistika | Ženy časovka jednotlivců |
Bronz | Laura Flesselová-Colovicová | Šerm | Ženy kord |
Bronz | Demontfaucon, FrédéricFrédéric Demontfaucon | Judo | Muži 90 kg |
Bronz | Traineau, StéphaneStéphane Traineau | Judo | Muži 100 kg |
Bronz | Chapelle, ThibaudThibaud Chapelle Pascal Touron | Veslování | Muži dvojka bez kormidelníka lehkých vah |
Bronz | Dedieuová, VirginieVirginie Dedieuová Myriam Lignotová | Synchronizované plavání | Ženy dvojice |
Bronz | Chila, PatrickPatrick Chila Jean-Philippe Gatien | Stolní tenis | Muži čtyřhra |
Bronz | Di Pasquale, ArnaudArnaud Di Pasquale | Tenis | Muži dvouhra |
Bronz | Gentil, PascalPascal Gentil | Taekwondo | Muži +80 kg |