ATP-toernooi van Sopot 2003
tennistoernooi voor mannen
Het ATP-toernooi van Sopot 2003 werd van 28 juli tot en met 3 augustus gespeeld in de Poolse stad Sopot. De wedstrijden vonden plaats op de gravelbanen van de Sopocki Klub Tenisowy.
ATP-toernooi van Sopot 2003 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Idea Prokom Open | ||||||
Editie | 2003 (3e editie) | ||||||
Stad, land | Sopot, Polen | ||||||
Datum | 28 juli–3 augustus | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | US$ 475.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel, 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | gravel, buiten | ||||||
Tegelijk met | WTA-toernooi van Sopot | ||||||
Winnaar enkel | Guillermo Coria | ||||||
Winnaars dubbel | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski | ||||||
| |||||||
|
Zie Tennistoernooi van Sopot 2003 voor het overkoepelend artikel over dit toernooi.
Enkelspel
bewerkenGeplaatste spelers
bewerkenNr. | Speler | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Juan Carlos Ferrero | 2 | kwartfinale | Luis Horna |
2. | Carlos Moyà | 4 | eerste ronde | Albert Portas |
3. | Guillermo Coria | 7 | winnaar | |
4. | David Nalbandian | 19 | tweede ronde | David Ferrer |
5. | Filippo Volandri | 53 | eerste ronde | Mariano Puerta |
6. | David Sánchez | 59 | tweede ronde | Andreas Vinciguerra |
7. | Dominik Hrbatý | 65 | tweede ronde | Luis Horna |
8. | Olivier Mutis | 74 | kwartfinale | Guillermo Coria |
Toernooischema
bewerkenLegenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Finale
bewerkenFinale | ||||
3 | Guillermo Coria | 7 | 6 | |
David Ferrer | 5 | 1 |
Bovenste helft
bewerkenEerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | J C Ferrero | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | B Dabrowski | 3 | 1 | 1 | J C Ferrero | 4 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
Q | F Čermák | 6 | 6 | Q | F Čermák | 6 | 5 | 2 | |||||||||||||||||
Q | F Urban | 4 | 2 | 1 | J C Ferrero | 1 | 61 | ||||||||||||||||||
A Sávolt | 1 | 1 | L Horna | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
L Horna | 6 | 6 | L Horna | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
WC | M Fyrstenberg | 5 | 3 | 7 | D Hrbatý | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
7 | D Hrbatý | 7 | 6 | L Horna | 2 | 2 | |||||||||||||||||||
3 | G Coria | 6 | 6 | 3 | G Coria | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
V Hănescu | 3 | 4 | 3 | G Coria | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
C Rochus | 6 | 6 | C Rochus | 1 | 0 | ||||||||||||||||||||
F Browne | 3 | 3 | 3 | G Coria | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | M-K Goellner | 6 | 4 | 6 | 8 | O Mutis | 3 | 4 | |||||||||||||||||
M Kratochvil | 4 | 6 | 3 | Q | M-K Goellner | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
A Voinea | 2 | 4 | 8 | O Mutis | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
8 | O Mutis | 6 | 6 |
Onderste helft
bewerkenEerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
6 | D Sánchez | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
M Norman | 4 | 2 | 6 | D Sánchez | 3 | 4 | |||||||||||||||||||
G Galimberti | 3 | 2 | A Vinciguerra | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
A Vinciguerra | 6 | 6 | A Vinciguerra | 1 | 2 | ||||||||||||||||||||
Q | B Ulihrach | 62 | 2 | D Ferrer | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
D Ferrer | 7 | 6 | D Ferrer | 6 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||
M Rosset | 2 | 4 | 4 | D Nalbandian | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
4 | D Nalbandian | 6 | 6 | D Ferrer | 62 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
5 | F Volandri | 4 | 0 | R Ramírez Hidalgo | 7 | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
M Puerta | 6 | 6 | M Puerta | 3 | 3 | ||||||||||||||||||||
R Ramírez Hidalgo | 7 | 3 | 6 | R Ramírez Hidalgo | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
J Knowle | 5 | 6 | 1 | R Ramírez Hidalgo | 67 | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | M Matkowski | 0 | 1 | G Blanco | 7 | 4 | 0 | ||||||||||||||||||
G Blanco | 6 | 6 | G Blanco | 3 | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
A Portas | 7 | 66 | 7 | A Portas | 6 | 1 | 4 | ||||||||||||||||||
2 | C Moyà | 64 | 7 | 5 |
Dubbelspel
bewerkenGeplaatste teams
bewerkenNr. | Team | Rang | Resultaat | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | František Čermák Leoš Friedl | 57 | finale | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
2. | Lucas Arnold Ker Mariano Hood | 69 | halve finale | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
3. | Massimo Bertolini Sebastián Prieto | 91 | eerste ronde | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski |
4. | Devin Bowen Ashley Fisher | 93 | eerste ronde | Bohdan Ulihrach Andreas Vinciguerra |
Toernooischema
bewerkenEerste ronde | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||||||||||||||||||||
1 | F Čermák L Friedl | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||||
WC | B Dabrowski M Golab | 2 | 62 | 1 | F Čermák L Friedl | 3 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
D Hrbatý T Vanhoudt | 6 | 7 | D Hrbatý T Vanhoudt | 6 | 64 | 4 | |||||||||||||||||||
K Braasch M Kratochvil | 2 | 63 | 1 | F Čermák L Friedl | 6 | 2 | 6 | ||||||||||||||||||
4 | D Bowen A Fisher | 6 | 3 | 1 | E Artoni F Browne | 4 | 6 | 4 | |||||||||||||||||
B Ulihrach A Vinciguerra | 4 | 6 | 6 | B Ulihrach A Vinciguerra | 2 | 1 | |||||||||||||||||||
T Perry T Shimada | 2 | 61 | E Artoni F Browne | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
E Artoni F Browne | 6 | 7 | 1 | František Čermák Leoš Friedl | 4 | 7 | 3 | ||||||||||||||||||
P Pála D Škoch | 6 | 1 | 6 | WC | Mariusz Fyrstenberg Marcin Matkowski | 6 | 67 | 6 | |||||||||||||||||
Á López Morón R Ramírez Hidalgo | 4 | 6 | 3 | P Pála D Škoch | 7 | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
WC | M Fyrstenberg M Matkowski | 6 | 6 | WC | M Fyrstenberg M Matkowski | 67 | 6 | 6 | |||||||||||||||||
3 | M Bertolini S Prieto | 2 | 3 | WC | M Fyrstenberg M Matkowski | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
J I Carrasco A Portas | 7 | 3 | 6 | 2 | L Arnold Ker M Hood | 3 | 1 | ||||||||||||||||||
M Puerta A Schneiter | 62 | 6 | 4 | J I Carrasco A Portas | 2 | 3 | |||||||||||||||||||
C Rochus A Sávolt | 4 | 64 | 2 | L Arnold Ker M Hood | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
2 | L Arnold Ker M Hood | 6 | 7 |
Externe links
bewerken- (en) Toernooischema enkelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema dubbelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema kwalificatie enkelspel ProTennisLive
🔥 Top keywords: HoofdpaginaGeorgiëSpeciaal:ZoekenNico WilliamsLamine YamalJimmy Floyd HasselbainkMichael J. FoxFrank van den BroekEuropees kampioenschap voetbal mannenEuropees kampioenschap voetbal 2024Ibrahim AfellaySlowakijePhil FodenDick SchoofJan Mulder (voetballer, 1945)Mark RutteGareth SouthgateLisbeth ImboJude BellinghamRobin Le NormandGiorgi MamardasjviliEngels voetbalelftal (mannen)Willy SagnolKetikotiRonde van Frankrijk 2024Collin VeijerBruce SpringsteenGeorge Russell (autocoureur)Harry KaneChatGPTMarco PantaniBologna (stad)Jan BoellaardDani OlmoJordan BardellaJordan PickfordAthletic ClubMarc CucurellaEuropees kampioenschap voetbal 2020