ATP-toernooi van San José 2003
Het ATP-toernooi van San José 2003 (officieel: Siebel Open) werd van 10 tot en met 16 februari gespeeld in de Amerikaanse stad San José. De wedstrijden werden gespeeld op de indoor hardcourtbanen van het HP Pavilion.
ATP-toernooi van San José 2003 | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
Officiële naam | Siebel Open | ||||||
Editie | 2003 (114e editie) | ||||||
Stad, land | San José, Verenigde Staten | ||||||
Datum | 10 - 16 februari | ||||||
Auspiciën | ATP | ||||||
Categorie | ATP International Series | ||||||
Prijzengeld | $ 355.000 | ||||||
Deelnemers | 32 enkel, 32 kwal. / 16 dubbel | ||||||
Ondergrond | Hardcourt, indoor | ||||||
Winnaar enkel | Andre Agassi | ||||||
Winnaars dubbel | Lee Hyung-taik Vladimir Voltsjkov | ||||||
| |||||||
|
Enkelspel
bewerkenGeplaatste spelers
bewerkenNr. | Speler | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1 | Andre Agassi | 2 | Winnaar | |
2 | Paradorn Srichaphan | 13 | Eerste ronde | Justin Gimelstob |
3 | James Blake | 24 | Halve finale | Andre Agassi |
4 | Jan-Michael Gambill | 34 | Tweede ronde | Vince Spadea |
5 | Todd Martin | 59 | Tweede ronde | Teruggetrokken |
6 | Davide Sanguinetti | 61 | Runner-up | Andre Agassi |
7 | Nikolaj Davydenko | 62 | Kwartfinale | James Blake |
8 | Kenneth Carlsen | 64 | Kwartfinale | Justin Gimelstob |
Legenda | |
---|---|
Q | Qualifier |
WC | Deelname via wildcard |
LL | Lucky Loser |
r | Opgave / trok zich terug |
w/o | Walk-over |
Alt | Alternate |
SE | Special Exempt |
PR | Protected Ranking |
d | Diskwalificatie |
Toernooischema
bewerkenFinale
bewerkenFinale | ||||
1 | Andre Agassi | 6 | 6 | |
6 | Davide Sanguinetti | 3 | 1 |
Bovenste helft
bewerkenEerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
1 | A Agassi | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||||
WC | M Chang | 4 | 2 | 1 | A Agassi | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | M Philippoussis | 3 | 6 | 6 | WC | M Philippoussis | 4 | 1 | |||||||||||||||||
J-R Lisnard | 6 | 3 | 3 | 1 | A Agassi | 63 | 7 | 6 | |||||||||||||||||
J Vacek | 4 | 2 | V Voltsjkov | 7 | 66 | 1 | |||||||||||||||||||
V Voltsjkov | 6 | 6 | V Voltsjkov | w/o | |||||||||||||||||||||
B Vahaly | 4 | 3 | 5 | T Martin | |||||||||||||||||||||
5 | T Martin | 6 | 6 | 1 | A Agassi | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
3 | J Blake | 6 | 6 | 3 | J Blake | 4 | 2 | ||||||||||||||||||
WC | W Black | 2 | 4 | 3 | J Blake | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
T Dent | 2 | 65 | H-T Lee | 3 | 2 | ||||||||||||||||||||
H-T Lee | 6 | 7 | 3 | J Blake | 7 | 6 | |||||||||||||||||||
K Pless | 6 | 1 | 4 | 7 | N Davydenko | 5 | 2 | ||||||||||||||||||
R Ginepri | 4 | 6 | 6 | R Ginepri | 4 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
J Morrison | 3 | 6 | 61 | 7 | N Davydenko | 6 | 3 | 6 | |||||||||||||||||
7 | N Davydenko | 6 | 2 | 7 |
Onderste helft
bewerkenEerste ronde | Tweede ronde | Kwartfinale | Halve finale | ||||||||||||||||||||||
6 | D Sanguinetti | 6 | 67 | 6 | |||||||||||||||||||||
Ž Krajan | 2 | 7 | 1 | D Sanguinetti | 7 | 7 | |||||||||||||||||||
M Fish | 6 | 4 | 7 | M Fish | 61 | 5 | |||||||||||||||||||
Q | D Toersoenov | 2 | 6 | 63 | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
V Spadea | 6 | 6 | V Spadea | 1 | 5 | ||||||||||||||||||||
L Burgsmüller | 3 | 4 | V Spadea | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
Q | T Reid | 2 | 0 | 4 | J-M Gambill | 3 | 3 | ||||||||||||||||||
4 | J-M Gambill | 6 | 6 | 6 | D Sanguinetti | 6 | 62 | 6 | |||||||||||||||||
8 | K Carlsen | 7 | 3 | 7 | J Gimelstob | 4 | 7 | 3 | |||||||||||||||||
M Norman | 5 | 6 | 63 | 8 | K Carlsen | 6 | 3 | 7 | |||||||||||||||||
Q | P Goldstein | 6 | 2 | 6 | Q | P Goldstein | 2 | 6 | 5 | ||||||||||||||||
J Balcells | 2 | 6 | 3 | 8 | K Carlsen | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
M Llodra | 7 | 1 | 1 | J Gimelstob | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
Q | Z Fleishman | 64 | 6 | 6 | Q | Z Fleishman | 1 | 4 | |||||||||||||||||
J Gimelstob | 7 | 6 | J Gimelstob | 6 | 6 | ||||||||||||||||||||
2 | P Srichaphan | 5 | 2 |
Dubbelspel
bewerkenGeplaatste spelers
bewerkenNr. | Spelers | Ranking | Prestatie | Uitgeschakeld door |
---|---|---|---|---|
1. | Bob Bryan Mike Bryan | 15 | Eerste ronde | Lee Hyung-taik Vladimir Voltsjkov |
2. | Chris Haggard Brian MacPhie | 56 | Eerste ronde | Robby Ginepri Brian Vahaly |
3. | Jan-Michael Gambill Graydon Oliver | 74 | Halve finale | Lee Hyung-taik Vladimir Voltsjkov |
4. | Mark Merklein Thomas Shimada | 135 | Eerste ronde | Wayne Black Mark Philippoussis |
Toernooischema
bewerkenEerste ronde | Kwartfinale | Halve finale | Finale | ||||||||||||||||||||||
1 | B Bryan M Bryan | 7 | 3 | 5 | |||||||||||||||||||||
H-T Lee V Voltsjkov | 5 | 6 | 7 | H-T Lee V Voltsjkov | 6 | 6 | |||||||||||||||||||
WC | P Amritraj S Amritraj | 6 | 6 | WC | P Amritraj S Amritraj | 2 | 4 | ||||||||||||||||||
J Balcells K Carlsen | 1 | 4 | H-T Lee V Voltsjkov | 6 | 7 | ||||||||||||||||||||
3 | J-M Gambill G Oliver | 6 | 6 | 3 | J-M Gambill G Oliver | 4 | 61 | ||||||||||||||||||
J Gimelstob S Humphries | 3 | 4 | 3 | J-M Gambill G Oliver | 6 | 7 | |||||||||||||||||||
N Davydenko K Pless | 5 | 1 | r | J-L de Jager M Wakefield | 3 | 64 | |||||||||||||||||||
J-L de Jager M Wakefield | 7 | 2 | Lee Hyung-taik Vladimir Voltsjkov | 7 | 4 | 6 | |||||||||||||||||||
J Blake T Martin | 3 | 3 | WC | Paul Goldstein Robert Kendrick | 5 | 6 | 3 | ||||||||||||||||||
D Sanguinetti J Thomas | 6 | 6 | D Sanguinetti J Thomas | 7 | 6 | ||||||||||||||||||||
W Black M Philippoussis | 4 | 6 | 6 | W Black M Philippoussis | 67 | 4 | |||||||||||||||||||
4 | M Merklein T Shimada | 6 | 3 | 4 | D Sanguinetti J Thomas | 3 | 4 | ||||||||||||||||||
M Fish J Morrison | 6 | 3 | 3 | WC | P Goldstein R Kendrick | 6 | 6 | ||||||||||||||||||
WC | P Goldstein R Kendrick | 4 | 6 | 6 | WC | P Goldstein R Kendrick | 6 | 4 | 6 | ||||||||||||||||
R Ginepri B Vahaly | 2 | 6 | 6 | R Ginepri B Vahaly | 4 | 6 | 2 | ||||||||||||||||||
2 | C Haggard B MacPhie | 6 | 4 | 4 |
Externe links
bewerken- (en) Toernooischema enkelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema dubbelspel ProTennisLive
- (en) Toernooischema kwalificatie enkelspel ProTennisLive
🔥 Top keywords: HoofdpaginaGeorgiëSpeciaal:ZoekenNico WilliamsLamine YamalJimmy Floyd HasselbainkMichael J. FoxFrank van den BroekEuropees kampioenschap voetbal mannenEuropees kampioenschap voetbal 2024Ibrahim AfellaySlowakijePhil FodenDick SchoofJan Mulder (voetballer, 1945)Mark RutteGareth SouthgateLisbeth ImboJude BellinghamRobin Le NormandGiorgi MamardasjviliEngels voetbalelftal (mannen)Willy SagnolKetikotiRonde van Frankrijk 2024Collin VeijerBruce SpringsteenGeorge Russell (autocoureur)Harry KaneChatGPTMarco PantaniBologna (stad)Jan BoellaardDani OlmoJordan BardellaJordan PickfordAthletic ClubMarc CucurellaEuropees kampioenschap voetbal 2020