Konkurencja | Złoto | Srebro | Brąz |
Bieg na 100 m | Darren Campbell | 10,46 | Konstantin Gromadskij | 10,55 | Alessandro Orlandi | 10,55 |
Bieg na 200 m | Darren Campbell | 20,61 | Oganes Mkrtczjan | 21,00 | Gerald Aust | 21,12 |
Bieg na 400 m | David Grindley | 45,41 | Mark Richardson | 45,53 | Florian Hennig | 46,42 |
Bieg na 800 m | Curtis Robb | 1:48,23 | Aleksiej Olejnikow | 1:48,63 | Václav Hrich | 1:49,19 |
Bieg na 1500 m | Mateo Cańellas | 3:53,11 | Andriej Bułkowski | 3:53,61 | Claus Wittekind | 3:53,66 |
Bieg na 5000 m | Mark Carroll | 14:19,88 | Cyrille Ballester | 14:21,33 | Juan Luis Gómez | 14:21,77 |
Bieg na 10 000 m | Danilo Goffi | 30:18,62 | Jurij Czyżow | 30:21,97 | Antonio Román | 30:54,55 |
Bieg na 3000 m z przeszkodami | Georgios Loucaides | 8:49,24 | Steffen Brandis | 8:50,01 | Jim Svenřy | 8:50,02 |
Bieg na 110 m przez płotki | Sven Göhler | 13,95 | Jewgienij Pieczonkin | 14,06 | Claude Edorh | 14,26 |
Bieg na 400 m przez płotki | Aleksandr Bielikow | 50,29 | Ashraf Saber | 51,21 | Daniel Blochwitz | 51,25 |
Sztafeta 4 × 100 m | ZSRR Aleks Porchomwski, Siergiej Osowicz, Witalij Siemionow, Konstantin Gromadskij | 39,79 | Wielka Brytania David Jackson, Mark Richardson, Jamie Baulch, Darren Campbell | 39,86 | Francja Modeste Seymour, Sébastien Carrat, Sébastien Sayé, Stéphane Cali | 40,03 |
Sztafeta 4 × 400 m | Wielka Brytania Kent Ulyatt, Adrian Patrick, Mark Richardson, David Grindley | 3:07,22 | Polska Dariusz Zielenkiewicz, Tomasz Czubak, Artur Gąsiewski, Paweł Januszewski | 3:08,18 | ZSRR Witalij Swirienko, Andriej Inoziemcoew, Ingus Swiklins, Aleksandr Bielikow | 3:10,34 |
Chód na 10 000 m | Ilja Markow | 41:11,22 | Grzegorz Muller | 41:13,00 | Michele Didoni | 42:16,68 |
Bieg na 20 km | Juan Franc Sánchez | 1:06:20 | Marco Orsi | 1:06:46 | Władimir Radiletskij | 1:06:54 |
Skok wzwyż | Steven Smith | 2,29 | Siergiej Klugin | 2,27 | Petar Malesew | 2,25 |
Skok o tyczce | Gérald Baudouin | 5,50 | Aleksandr Korczagin | 5,30 | Tim Lobinger | 5,20 |
Skok w dal | Steven Phillips | 7,91 | Marias Ghansah | 7,82 | Georg Ackermann | 7,74 |
Trójskok | Tosi Fasinro | 16,68 | Karsten Richter | 16,34 | Jaroslaw Iwanow | 16,34 |
Pchnięcie kulą | Aleksiej Szidlowskij | 18,40 | Andriej Szapran | 17,61 | Ralf Kahles | 17,12 |
Rzut dyskiem | Uładzimir Dubrouszczyk | 60,58 | Johannes Kerälä | 54,86 | Gennadij Barsegjan | 53,50 |
Rzut młotem | Rusłan Dikij | 70,06 | Marcel Kunkel | 68,94 | Balázs Kiss | 68,40 |
Rzut oszczepem | Aleksiej Szczepin | 75,20 | Jarkko Heimonen | 75,00 | Aki Parviainen | 74,70 |
Dziesięciobój | Witalij Kolpakow | 7813 pkt. | Tomáš Dvořák | 7748 pkt. | Jarko Finni | 7479 pkt. |
Konkurencja | Złoto | Srebro | Brąz |
Bieg na 100 m | Żanna Tarnopolska | 11,35 | Marcia Richardson | 11,62 | Berrina Zipp | 11,64 |
Bieg na 200 m | Żanna Tarnopolska | 23,56 | Giada Gallina | 23,83 | Katherine Merry | 23,84 |
Bieg na 400 m | Donna Fraser | 52,54 | Anja Rücker | 52,73 | Wiebke Steffen | 53,42 |
Bieg na 800 m | Aurica Rautu | 2:04,18 | Fabia Trabaldo | 2:04,75 | Séverine Foulon | 2:05,07 |
Bieg na 1500 m | Malin Ewerlöf | 4:15,43 | Fabia Trabaldo | 4:15,58 | Olga Jegorowa | 4:17,09 |
Bieg na 3000 m | Gabriela Szabó | 9:19,28 | Gunhild Halle | 9:22,48 | Milka Michaiłowa | 9:23,56 |
Bieg na 10 000 m | Dörte Köster | 35:10,30 | Inna Kozina | 35:23,68 | Ana Nanu | 35:24,24 |
Bieg na 100 m przez płotki | Keri Maddox | 13,39 | Petra Huybrechtse | 13,44 | Sam Baker | 13,61 |
Bieg na 400 m przez płotki | Nelli Woronkowa | 56,89 | Christina Sonderegger | 58,06 | Åsa Carlsson | 58,23 |
Sztafeta 4 × 100 m | Niemcy Katharina Gaus, Gabi Rockmeier, Birgit Rockmeier, Silke Lichtenhagen | 44,46 | Wielka Brytania Lisa Armstrong, Marcia Richardson, Donna Fraser, Katharine Merry | 44,57 | Włochy Elena Barangani, Nadia Gaurino, Giancarla Marinelli, Giada Gallina | 45,01 |
Sztafeta 4 × 400 m | Niemcy Andrea Bornscheuer, Silvia Steimle, Wiebke Steffen, Anja Rücker | 3:35,24 | ZSRR Anna Kozak, Natalia Szarowa, Żanna Tarnopolskaja, Nelli Woronkowa | 3:37,30 | Rumunia Georgeta Petrea, Laura Itcu, Mariana Florea, Maria Magdalena Nedelcu | 3:38,45 |
Chód na 5000 m | Julija Koroljowa | 21:57,60 | Susana Feitór | 22:00,98 | Natalia Trofimowa | 22:11,52 |
Skok wzwyż | Manuela Aigner | 1,91 | Wenelina Wenewa | 1,91 | Wiktorija Fjodorowa | 1,91 |
Skok w dal | Yinka Idowu | 6,60 | Ludmiła Gałkina | 6,54 | Iwa Prandżewa | 6,50 |
Trójskok | Ludmiła Gałkina | 13,67 | Tatjana Matjaszowa | 13,49 | Elena Dumitrascu | 13,31 |
Pchnięcie kulą | Anja Gündler | 16,80 | Ilona Gersdorf | 16,09 | Olga Iljina | 16,06 |
Rzut dyskiem | Anja Gündler | 60,38 | Natalja Koptjuch | 56,44 | Ołena Antonowa | 54,30 |
Rzut oszczepem | Chrisitne Gast | 56,30 | Nikola Tomečková | 55,34 | Steffi Nerius | 54,60 |
Siedmiobój | Natalla Sazanowicz | 5896 pkt | Nathalie Teppe | 5868 pkt. | Astrid Retzke | 5694 pkt. |